Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

PROMAR

ul. Bohaterów 12
35-112 Rzeszów
   
Tel: 178601515
Tel: 178601560
   
www.promar.edu.pl
www.promar.ipr.pl
   
Email:  
sekretariat@promar.edu.pl

Poleć nas:

KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

KIDS - niemiecki dla dzieci od 3 do 6 lat

Prowadzone metodą TPR - przy wykorzystaniu wszystkich zmysłów dzieckaWedług wyodrębnionych i oryginalnych programów (różnego rodzaju gry i zabawyrealizowane  tematyczne zagadnienia poszerzające zarówno wiedzę jak i słownictwo oraz umiejętność zastosowania właściwych zwrotówNauczyciele to 
młode i dynamiczne osoby z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym i posiadające predyspozycje do nauczania małych dzieci. Tempo i częstotliwość zajęć  dobrane do możliwości i umiejętności dzieckaaby nauka była dla nich przyjemnością przy zachowaniu dużej efektywności.

JUNIOR - niemiecki dla dzieci od 7 do 9 lat

Celem prowadzonych zajęć jest zapewnienie szybkiego i wszechstronnego rozwoju językowego dziecka. Stopniowo wprowadzane są elementy nauki typowo szkolnej. Zajęcia w dużym stopniu koncentrują cię na słownictwie oraz kwestiach gramatycznych, przy jednoczesnym silnym akcencie na mówienie. Zgodnie z wymaganiami tego etapu edukacyjnego, dbamy o rozwój umiejętności pisania oraz rozwiązywania testów szkolnych.

MŁODZIEŻ - niemiecki dla dzieci od 10 do 13 lat

Tematyka i typ zadań dostosowane są do wieku kursanta, Na tym etapie przygotowujemy do pierwszych międzynarodowych egzaminów językowych. Kurs 50% z polskim lektorem, 50% z native speakerem. Zajęcia z użyciem multimediów i tablic interaktywnych, wykorzystujących intuicje poznawczą młodzieży.

MŁODZIEŻ - niemiecki dla dzieci od 13 do 14 lat

Kurs prowadzony zintegrowaną metodą nauczania, która łączy różnorodne techniki z silnym naciskiem na umiejętności komunikacji ustnej w języku obcym. Kurs 50% z polskim lektorem, 50% z native speakerem. Właściwa tematyka, dobór ćwiczeń i metod powtórzeniowych materiału ma w tym wieku ogromne znaczenie. 

LICEUM - niemiecki dla osób od 15  do 17 lat

Zajęcia prowadzone z wykorzystaniem metody zintegrowanej ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności komunikacji ustnej. Oferujemy kursy na wszystkich poziomach obejmujących:

- język ogólny,
- przygotowujący do matury,
- przygotowujący do egzaminów międzynarodowych. 

DOROŚLI - 18+

Oferujemy kursy na wszystkich poziomach obejmujących:

- język ogólny,
- przygotowujący do pracy w środowisku obcojęzycznym,
- przygotowujący do egzaminów międzynarodowych.

EFEKTYWNA KOMUNIKACJA

100% zajęć z native speakerem, skupionych na umiejętnościach komunikacyjnych przy pomocy Communicative Method. Aktywne warsztaty dopasowane do konkretnych potrzeb uczestników kursu. Pozwala przećwiczyć pewność siebie w kontaktach z obcokrajowcami i poprawia zaufanie do własnych umiejętności 
w konkretnych sytuacjach.

JĘZYK BIZNESU

Dla instytucji, firm, osób dorosłych przygotowujące do egzaminów międzynarodowych oraz kursy specjalistyczne z rozszerzonym językiem branżowym.

 

Polityka plików cookie

Zapoznaj się z polityką plików cookies.

Czy akceptujesz?