Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

PROMAR

ul. Bohaterów 12
35-112 Rzeszów
   
Tel: 178601515
Tel: 178601560
   
www.promar.edu.pl
www.promar.ipr.pl
   
Email:  
sekretariat@promar.edu.pl

Poleć nas:

 

KURSY JĘZYKOWE

w Szkole Języków Obcych PROMAR

Specyfika

Kursy w PROMARZE wyróżniają interaktywne metody nauczania rozwijające wszystkie sprawności językowe, ze szczególnym naciskiem na komunikację interpersonalną. Kursy językowe prowadzone są w oparciu o najlepsze podręczniki i programy autorskie.

Nauka zapewnia kursantom maksymalne korzyści poprzez podwójny tryb certyfikacji:

  • Wewnętrznej (bezpłatne certyfikaty Szkoły Języków Obcych PROMAR) po zaliczeniu testów kończących kursy;
  • Zewnętrznej (certyfikaty Cambridge Assessment English honorowane w Polsce przez MEN i 120 krajach świata).

Prowadzone języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, japoński, chiński.


Rodzaje:

KIDS 
dla dzieci od 3 do 6 lat. Prowadzone metodą TPR - przy wykorzystaniu wszystkich zmysłów dziecka. Według wyodrębnionych i oryginalnych programów (różnego rodzaju gry i zabawy) realizowane są tematyczne zagadnienia poszerzające zarówno wiedzę jak i słownictwo oraz umiejętność zastosowania właściwych zwrotów. Nauczyciele to młode i dynamiczne osoby z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym i posiadające predyspozycje do nauczania małych dzieci.

JUNIOR
od 7 do 9 lat, celem prowadzonych zajęć jest zapewnienie szybkiego i wszechstronnego rozwoju językowego dziecka. Stopniowo wprowadzamy elementy nauki typowo szkolnej.

MŁODZIEŻ   
od 10-14 lat, zajęcia prowadzone zintegrowaną metodą nauczania., przygotowujące do pierwszych egzaminów językowych YLE Cambridge. 

LICEUM/DOROŚLI 
nauka języka na wszystkich poziomach zaawansowania, z wykorzystaniem metody zintegrowanej, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji ustnej,  obejmujące:

- język ogólny,
- przygotowanie do matury,
- przygotowanie do egzaminów międzynarodowych typu Cambridge,
- przygotowanie do pracy w środowisku obcojęzycznym.

EFEKTYWNA KOMUNIKACJA
100% zajęć z native speakerem, skupionych na umiejętnościach komunikacyjnych przy pomocy Communicative Method. Aktywne warsztaty dopasowane do konkretnych potrzeb uczestników kursu. Pozwala przećwiczyć pewność siebie w kontaktach z obcokrajowcami i poprawia zaufanie do własnych umiejętności w konkretnych sytuacjach.

WAKACYJNE
intensywne, w turnusach 3-tygodniowych (4 godz. dziennie = 60 godzin - pełny poziom zaawansowania). Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez całe wakacje (lipiec i sierpień).   

PÓŁKOLONIE JĘZYKOWO-TEMATYCZNE
Podczas: wakacji letnich oraz ferii zimowych. Dla dzieci od 6 do 12 lat. Wykwalifikowana kadra, całodzienne wyżywienie, wypoczynek, nauka języka, ciekawe tematy, zajęcia sportowe, gry i zabawy, opieka od 7.30 do 17.00.

 

Informacje:

Szkoła Języków Obcych PROMAR, ul. Bohaterów 12, 35-112 Rzeszów, tel. 17 860 15 15, e-mail: sekretariat@promar.edu.pl, www.promar.edu.pl

Polityka plików cookie

Zapoznaj się z polityką plików cookies.

Czy akceptujesz?